KATEGORITË

Produktet tona

TURI NE FABRIKE VTEX

Rreth nesh

Shenzhen Vitek Electronics Co., Ltd. është një nga prodhuesit kryesorë që fokusohet në automjetet e lëvizshmërisë elektronike si Skuterët Elektrik Kick, E-biçikletat, E-Motoçikletat, etj. Skuterët elektronikë po rriten me shpejtësi në popullaritet në

Qytetet dhe fshatrat në të gjithë botën.Vitek është shumë i apasionuar në këtë fushë industriale me investime të mëdha në objektin K&Zh dhe Prodhim.Tregjet kryesore përfshijnë Francën, SPANJËN, Italinë, Rusinë, Gjermaninë, Rumaninë, Ukrainën, Poloninë, Korenë e Jugut, Australinë, Meksikën, Perunë, Kilin, Kolumbinë dhe vende të tjera.

Lajme & Ngjarje

Video

  • 使用场景