E disponueshme sedilja me pedale VB120 Biçikletë elektrike e palosshme 12 inç

* Biçikletë elektronike 12 inç me ndihmë elektrike

* Frena e diskut përpara + e pasme

* Modaliteti manual, modaliteti elektrik, modaliteti ndihmës

* Ndriçim LED i përparmë

* Pezullimi i përparmë

* Paloset shpejt, bartje e lehtë

* Goma të rehatshme pneumatike


 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • DETAJET E PRODUKTIT

  Etiketat e produktit

   

  图标1 (1)

  Specifikimet:

  Kapaciteti i baterisë: 5.2Ah

  Tensioni i baterisë: 36 V

  Lloji i motorit: 250 W

  Distanca e udhëtimit: 15~20 KM (Modaliteti elektrik i pastër)

  Modaliteti i ndihmës me energji Gama: 30-35 km

  Pesha neto: 15 kg

  Shpejtësia maksimale: 25 km/h

  Ngarkesa maksimale: 120 kg

  Madhësia e gomave: Të dyja 12 inç

  Lloji i gomave: Goma e ngurtë

  Frenat: Frena e diskut përpara + e pasme

  I papërshkueshëm nga uji: IPX4

  Max Angel: 15°

  Koha e karikimit: 3 ~ 5 orë

  I papërshkueshëm nga uji: IPX4

   

  Opsione:

  Artikulli

  E paracaktuar

  Opsione

  Bateria

  36V, 5,2 Ah

  36V, 7,8 Ah

  Kuti paketimi

  Kuti kartoni kafe

  Kuti dhurate

   

  Modaliteti manual, modaliteti elektrik, modaliteti ndihmës

  Kjo biçikletë e palosshme me motor elektrik 12v DC ka 3 mënyra pune dhe ndërrim të lehtë.Modaliteti manual për të ushtruar, kur jeni të lodhur mund të përdorni modalitetin e pastër elektrik, dhe nëse doni të shkoni larg, përdorni modalitetin ndihmës.

   

  Goma pneumatike që thithin goditjet

  Kjo biçikletë elektrike e palosshme ka gomë të gjerë pneumatike gome 12 inç, përpara dhe mbrapa, që ju ofron një vozitje të rehatshme dhe të sigurt në distancë të gjatë, edhe në rrugë të parrafshtë.E shoqëruar me një motor DC pa furçë 250 W për prodhim të qëndrueshëm të fuqisë, Biçikleta Elektrike E Ciklit VB120 është vendosur për të ofruar një përvojë më të butë dhe të fortë ngasjeje.

   

  Fryrje e thjeshtë, funksionim i lehtë

  PalosshmeBicikleta elektrikekanë dizajn të shkëlqyeshëm, 3 hapa 5 sekonda Paloset në madhësi mini për t'u ngarkuar lehtësisht në makinë.Funksionim i thjeshtë i lehtë edhe për fëmijët dhe vajzat.

   

  Punon aq e thjeshtë sa duket

  Çdo aspekt i Biçikletës Elektrike me Dy Rrota Foldabl VB120 është projektuar dhe prodhuar me thjeshtësinë në mendje.Korniza e trupit, pjesët dhe aksesorët u zgjodhën me të njëjtën gjuhë dizajni gjeometrik që e vendos përdorshmërinë dhe përdoruesin përpara.Biçikleta E për të rritur VB120 është krijuar për t'u dukur mirë dhe për t'u ndjerë e duhur.

   

  Kornizë alumini të shkallës së hapësirës ajrore

  Korniza e fortë e trupit është prej alumini që përdoret për hapësirën ajrore, me një densitet të ulët dhe forcë strukturore më të fortë për shkak të materialit të tij.Gjithashtu ka përçueshmëri të shkëlqyer termike dhe rezistencë ndaj korrozionit për qëndrueshmëri të shtuar.Mos u shqetësoni për peshën, Bicikleta Moderne E VB120 është një madhësi e shkëlqyer portative dhe e lehtë për tu mbajtur në dorë.

   

  Përshpejtimi i kontrolluar

  Thjesht jepni përshpejtuesit një shtypje të lehtë poshtë dhe kontrolloni me sasinë e presionit derisa të arrini një shpejtësi të rehatshme siç dëshironi.Biciklete elektrike OEM është e pranueshme nga Kina.

   

  Fenerët e integruar ultra të ndritshëm

  Është e rëndësishme të kesh Fenerët për ngasje natën, por jo të gjitha llojet e skuterëve kanë ndriçim përpara.TëBiciklete Elektrike BicikleteVB120 përmban një dritë ultra të ndritshme për siguri të shtuar.

   

  Dritë e kuqe e pasme për frenim

  Dritat e pasme të kuqe ndezin qartë gjatë frenimit si një paralajmërim për këmbësorët dhe automjetet e tjera në rrugë.Biçikletë elektrike me rrota të gjera për të rritur për një vozitje të sigurt në distancë të gjatë.

   

  Pjesë të reja metalike 6061 prej alumini
  Ne përdorim vetëm aluminin krejt të ri 6061 për të bërë kuvertën dhe kolonën e drejtimit të përparmë, të cilat garantojnë palosjenBicikleta elektrikemë e fortë dhe më e besueshme.

   

  Sasitë e ngarkimit:

  Sasitë e ngarkimit (copë)

  20 GP

  40HQ

   

  120

  265

   

  12v-Dc-Elektrik-Motor-Biciklete E-Biciklete-Elektrike-Biciklete Elektrike-Biçikleta-Çmimi Biçikleta-Elektrike-Biçikleta Elektrike-Palosshme-Biciklete

  Pagesa dhe dorëzimi

  Për porositë e prodhimit masiv OEM:

  • Pagesa: 30% nga TT si depozitë dhe bilanc nga TT para dërgesës

  • Dorëzimi rreth 25 ~ 35 ditë pas depozitimit

  • Paketimi në kuti kafe

  • MOQ 20GP/Model për OEM

   

  Për porositë e mostrës dhe sasive të vogla:

  • Pagesa: 100% nga TT para dërgesës

  • Dorëzimi rreth 7 deri në 15 ditë pas depozitimit

  • Paketimi në kuti kafe

  • Nuk ka logo OEM

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme